• Zielona szkoła w Wiktorowie

• Klasa 1TI oraz 2LOb wzięła udział w 3 dniowej wycieczce (23-25 maja) na zieloną szkołę do Wiktorowa.

Po 2 godzinnej podróży dotarliśmy do ośrodka. Po rozdaniu kluczy i rozpakowaniu się uczniowie integrowali się podczas przeróżnych zabaw pobudzających aktywność. W pierwszy dzień był to pakiet kreatywnie i aktywnie (narty wieloosobowe, worki, potrójne spodnie) oraz kajaki, gdzie poddano próbie nasze umiejętności współpracy. W drugi dzień po śniadaniu oddaliśmy się wzajemnej grze w paintball oraz wspinaczce na specjalnie wyznaczonej do tego ścianie. Po obiedzie wspólnie spędzaliśmy czas grając w mega piłkarzyki, walcząc w strojach sumo oraz rzucając piłką w tarczę. W dzień trzeci zaraz po śniadaniu wybraliśmy się na Archery Tag oraz zagraliśmy w grę terenową Bitwa Plemion. Po rozgrywce, spakowaliśmy się i powróciliśmy do swoich domów. Była to super wycieczka, która z pewnością podobała się każdemu i spędził na niej świetnie czas.

Filip z 1TI