• Odznaka Honorowa Za Zasługi Dla Województwa Wielkopolskiego dla Andrzeja Muzyki.

• Regionalny Konkurs Informatyczny - zostaliśmy zauważeni i docenieni.

19 października 2023 r. w olbrzymiej „Sali Ziemi” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala organizowana przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego pt. „Wielkopolska Szkoła Roku” i „Wielkopolski Nauczyciel Roku”. Przy tej okazji sześć osób otrzymało odznakę honorową za zasługi dla województwa wielkopolskiego. W tej grupie znalazł się Andrzej Muzyka, jako przedstawiciel organizatorów już piętnastej edycji Regionalnego Konkursu Informatycznego (od tego roku dla wszystkich powiatów Południowej Wielkopolski). Na Gali zostaliśmy przyjęci nad wyraz uroczyście. Oprócz wręczania nagród i poczęstunku, mogliśmy posłuchać utworów muzycznych w wykonaniu czterech saksofonistów,  zespołu TREvoci oraz  obejrzeć balet artystyczny młodych poznańskich tancerzy.

Dla grupy nauczycieli organizujących RKI (Alicja Kniat, Dorota Przewoźna, Jan Gabruk, Paweł Grzegorzewski, Przemysław Łączniak, Andrzej Muzyka, Robert Strzelecki) ważne jest poparcie dyrektorów naszych szkół (Marek Sobczak, Marek Tyrakowski) – to oni zarekomendowali naszą działalność w Urzędzie Marszałkowskim.Dziękujemy za współpracę.

Poniżej zdjęcia z w/w Gali:1) widok ogólny na salę, 2) z Panią Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, 3) Pani Dyrektor Departamentu Nauki i Szkolnict